Меню Закрити

Тиждень «Честі, Доблесті та Слави»

Впродовж 6-10 грудня в Користівському НВК проходив тиждень «Честі, Доблесті та Слави»   з відзначення 30-ої річниці Дня Збройних Сил України та Дня  Сухопутних військ України, який розпочався з урочистого внесення Державного Прапора України.

Піклуючись про  військово-патріотичне виховання школярів, класні керівники організували низку цікавих, інформаційно насичених заходів.  В рамках тижня учні  взяли участь у вікторині (9кл., кл.кер.Левчук Н.Г.), провели усний журнал (11кл.,кл.кер.Галінська Г.О.), здійснили виховну  віртуальну подорож «Стежками воїна» (8 кл.. Жирун О.О.), вивчали сторінки історії Українського війська на годині спілкування (7 кл., кл.кер. Веремчук В.О.).В 6 класі проходила виховна година «Наша гордість і надійний захист – Збройні Сили України». В початковій ланці відбулися бесіди,а третьокласники створили відеоречівку   на відповідну тематику ( кл.кер.Веремчук В.І.).