Меню Закрити

Як розпочати роботу в human для учнів та їх батьків.

В нашому закладі в 2023/2024 н.р. запроваджено електронні журнали та щоденники. Відтепер учні та їх батьки матимуть цілодобовий доступ до:

• розкладу уроків;
  • тем уроків, які вивчаються;
  • домашніх завдань;
  • власних оцінок для учнів;
  • оцінок Ваших дітей для батьків;
  • обліку відвідування;
  • коментарів до завдань, оцінок (при їх наявності);
  • оголошень по класу чи закладу.

Батьки зможуть сторити запит стосовно навчання Вашої дитини, чи з інших питань.

Для приєднання до електронних журналів та щоденників учнів, батьків необхідно виконати наступне:

1. Зареєструватися на платформі human.

Як це зробити дивіться ТУТ.

ВАЖЛИВО! Для кожної особи потрібно реєструвати ОКРЕМИЙ обліковий запис. Тобто для дитини один, для мами другий, для тата третій. Якщо у батьків декілька дітей то в кожної дитини має бути окремий обліковий запис, а в кожного з батьків один на всіх дітей.

2. Після реєстрації і для подальшого використання потрібно увійти в систему.

Як це зробити дивіться ТУТ.

3. Наступним кроком потрібно приєднатися до нашого закладу. Для цього класні керівники Вам нададуть одноразовий код приєднання. Його потрібно ввести натиснувши кнопку “+” в системі.

Як це зробити дивіться ТУТ.

ВАЖЛИВО! Учень отримає ОДИН код приєднання. Кожен з батьків отримає для КОЖНОЇ своєї дитини окремий код і ввести їх потрібно буде по черзі. Код для мами і для тата РІЗНІ. Якщо Ви щось переплутали при введенні кодів зверніться до заступника директора Юрія Григоровича.

Як працювати в системі можна ознайомитися:

Якщо Ви забули пароль до системи як його відновити можете подивитися ТУТ.

Велике прохання до батьків учнів менших вікових категорій. Зареєструйте Вашу дитину та приєднайте за кодом проєднання, тому, що самостійно це зробити вона не зможе.

Проконтролюйте, чи Ваші діти зареєструвались, приєднались та мають доступ до електронних журналів та щоденників.

За довідками та консультаціями звертайтеся до класних керівників, або до заступника директора Шроля Ю.Г.